Masz pytanie?

81 533 55 44

tbv@tbv.pl

Jesteśmy do Twojej

dyspozycji

Nowe mieszkania na sprzedaż w Lublinie

Nowe budownictwo, przyjazne sąsiedztwo oraz lokalizacja, której pozazdrości Państwu każdy mieszkaniec Lublina! Starannie dobieramy miejsca pd nasze inwestycje. Mieszkania w centrum pozwolą uniknąć korków oraz umożliwią dostęp na wyciągnięcie ręki do wszystkich najważniejszych punków miasta, zaś nasze osiedla umiejscowione w dalszych dzielnicach Lublina to gwarancja spokoju i komfortu mieszkania bliżej natury.

TBV to deweloper z pasją, dla którego najważniejszy jest komfort mieszkańców, dlatego nasze mieszkania na sprzedaż w Lublinie wyróżniają się szeregiem nowoczesnych i komfortowych rozwiązań.

Nowe budownictwo w centrum Lublina to nie tylko wspaniałe miejsce do mieszkania, ale także idealna inwestycja. Inwestowanie w nieruchomości jest aktualnie bardzo opłacalne, dlatego warto zdecydować się na tę formę ulokowania kapitału.

Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu najbardziej gorące propozycje na rynku nieruchomości. Nasza oferta obejmuje nowe mieszkania na sprzedaż w centrum Lublina oraz dzielnicach: Czechów, Felin, Sławin. Proponujemy sprzedaż na preferencyjnych warunkach, dbając o bezpieczeństwo transakcji.

OSIEDLE REGATY
ul. Zemborzycka
LIZBONA
OSIEDLE EUROPEJSKIE ul. Zygmunta Augusta
Unia Art Residence
Al. Racławickie 10
PAGANINIEGO 23
ul. Paganiniego
BUDAPESZT A8, LONDYN A5
OSIEDLE EUROPEJSKIE ul. Zygmunta Augusta
Pana Balcera 6b
ul. Pana Balcera