Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Lublinie

Nowe budownictwo, przyjazne sąsiedztwo oraz lokalizacja, której pozazdrości Państwu każdy mieszkaniec Lublina! Starannie dobieramy miejsca pd nasze inwestycje. Mieszkania w centrum pozwolą uniknąć korków oraz umożliwią dostęp na wyciągnięcie ręki do wszystkich najważniejszych punków miasta, zaś nasze osiedla umiejscowione w dalszych dzielnicach Lublina to gwarancja spokoju i komfortu mieszkania bliżej natury.

TBV to deweloper z pasją, dla którego najważniejszy jest komfort mieszkańców, dlatego nasze mieszkania na sprzedaż w Lublinie wyróżniają się szeregiem nowoczesnych i komfortowych rozwiązań.

Nowe budownictwo w centrum Lublina to nie tylko wspaniałe miejsce do mieszkania, ale także idealna inwestycja. Inwestowanie w nieruchomości jest aktualnie bardzo opłacalne, dlatego warto zdecydować się na tę formę ulokowania kapitału.

Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu najbardziej gorące propozycje na rynku nieruchomości. Nasza oferta obejmuje nowe mieszkania na sprzedaż w centrum Lublina oraz dzielnicach: Czechów, Felin, Sławin. Proponujemy sprzedaż na preferencyjnych warunkach, dbając o bezpieczeństwo transakcji.

Osiedle Europejskie - Etap OSLO
OSIEDLE REGATY
ul. Zemborzycka
OSIEDLE JUTRZENKI
ul. Jutrzenki
Osiedle Fieldorfa
ul. Generała Augusta Fieldorfa
Unia Art Residence
Al. Racławickie 10
Kredyty mieszkaniowe
Bezpłatna obsługa i konsultacja