Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

BUDYNEK USŁUGOWO-HANDLOWY

Opis

Budynek handlowo-usługowy przy ul. Królowej Bony 8 na Felinie. To nowopowstały nowoczesny obiekt o prostej bryle oraz naturalnej kolorystyce elewacji. Budynek znajduje się w świetnej lokalizacji, co zapewnia potencjał lokalom, dodatkowym atutem jest dogodny dojazd, oraz duże możliwości parkingowe. Ten budynek przeznaczyliśmy w pełni do wynajmu z myślą o działalnościach handlowych oraz usługowych.

Lokalizacja

Budynek znajduje się przy ul. Królowej Bony 8 na Felinie. Jest to miejsce atrakcyjne dla osób chcących prowadzić własny biznes, ze względu na rozwojową lokalizację inwestycji oraz dużą różnorodność najemców.

Najemcy

Obecnie w budynku mieści się market Stokrotka, cukiernia Williams, butik odzieżowy, szkoła językowa, agencja ubezpieczeniowa, paczkomaty InPost i inne firmy usługowo-handlowe.

Specyfikacja

Budynek przy na Felinie jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Z myślą o komforcie dostępu do obiektu znajduje się tu duży parking naziemny.

Ilość pięter – budynek parterowy
Parking – naziemny
Przystosowany dla osób niepełnosprawnych - TAK

Zainteresowanych lokalami na wynajem przy ulicy Królowe Bony na Felinie zapraszamy do odwiedzin naszego biura przy ul. Pana Balcera 6B lub do kontaktu telefonicznego pod nr 81 533 55 44.

Lokalizacja

Powiększ mapę w nowym oknie

Galeria

Wybierz galerię: