Masz pytanie?

81 533 55 44

tbv@tbv.pl

Jesteśmy do Twojej

dyspozycji

Wakacyjna Promocja - mieszkania do 15 000 zł taniej!

Gorąca Lizbona, klimatyczny Londyn... Jak przystało na lato, obieramy wakacyjny kurs - nasza najnowsza promocja to doskonała okazja do zakupu 4-pokojowego mieszkania w Lizbonie lub w Londynie na Osiedlu Europejskim do 15 000 zł taniej!   

Wakacje to czas na rodzinne wyjazdy, więcej okazji do spędzania wspólnych chwil z najbliższymi. My również przygotowaliśmy coś specjalnego dla rodzin - tylko w lipcu i sierpniu mieszkania o powierzchni powyżej 70 m kw. na Osiedlu Europejskim na Felinie, są tańsze nawet o 15 000 zł!

Wakacyjna Promocja TBV obejmuje wszystkie rodzinne, 4-pokojowe mieszkania na etapach Londyn i Lizbona. Tylko w lipcu i w sierpniu obniżamy cenę za m kw. tych mieszkań o 200 zł - w ten sposób możecie Państwo uzyskać nawet 15 000 zł rabatu. To doskonała okazja do zakupu mieszkania w bezpiecznej i doskonale skomunikowanej lokalizacji. Osiedle Europejskie jest znane z rozbudowanej bazy handlowo-usługowej i infrastruktury, dzięki której cała inwestycja jest bardzo przyjazna rodzinom.

Szczegółowy Regulamin promocji i wykaz mieszkań objętych rabatem znajduje się tutaj.

Więcej na temat poszczególnych etapów Osiedla Europejskiego przeczytacie tutaj:

Lizbona

Londyn