Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

O firmie

Projektując i budując osiedla dbamy o każdy szczegół, tak by zapewnić przyszłym mieszkańcom funkcjonalność, wygodę i bezpieczeństwo. Zdajemy sobie sprawę z tego, ile dla rodziny znaczy dom, dlatego tworzymy przestrzeń nie tylko do mieszkania, ale też do życia. I wiemy, jaka odpowiedzialność na nas spoczywa.

Witamy w TBV

Tylko prestiżowe realizacje

TBV Sp. z o.o. jest firmą deweloperską, której głównym zakresem działalności jest realizacja inwestycji budownictwa mieszkaniowego na terenie Lublina.
Spółka powstała w 2004 roku i od tamtej pory nieustannie się rozwija. Naszą wizytówką są liczne zrealizowane już inwestycje, które wyróżnia wysoki poziom wykonawstwa połączony z estetyką obiektów. Dbamy także o funkcjonalne i komfortowe zagospodarowanie terenu wokół budynków, tak aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.

Standardem dla nas są takie udogodnienia dla mieszkańców jak podziemne parkingi, cichobieżne windy, antywłamaniowe drzwi, monitoring,  w niektórych inwestycjach także recepcja. Dodatkowo nasze najnowsze realizacje wyposażamy w sportowe strefy rekreacyjne wewnętrzne: siłownia, salą fitness czy sauna lub zewnętrzne: boiska, siłownie, place zabaw. Aranżujemy zieleń na osiedlach i małą architekturę. Wierzymy, że nasze starania, by utworzyć wyjątkowe miejsca, które staną się prawdziwym azylem dla mieszkańców i ich rodzin, zaowocują trwałymi relacjami.

Cały czas zbieramy dowody zaufania, o czym świadczą transakcje zakupu kolejnych lokali przez powracających Klientów.

Nasza misja

Projektujemy z myślą o Tobie

Już w fazie projektu dokładamy wszelkich starań, by nasze inwestycje były dopracowane pod każdym kątem. Dlatego współpracujemy z doświadczonym architektami, bazujemy na sprawdzonych rozwiązaniach, a przede wszystkim kierujemy się punktem widzenia przyszłych mieszkańców.

Dysponujemy najnowszą technologią

Wiedza zdobyta poprzez lata pracy w obszarze rynku mieszkaniowego pozwala nam na zagwarantowanie Państwu wysokiej jakości usług, rzetelności oferty oraz solidności i terminowości wykonania budowy opartej na najnowszej technologii.

Pomożemy Ci na każdym etapie

Służymy pomocą przy aranżacji mieszkań,  jak również przy uzyskaniu kredytu bankowego na najlepszych warunkach.

Nasze portfolio? To realne budynki!

Wizytówką naszego doświadczenia i wiarygodności są wyróżniające się budynki oraz zadowolenie naszych Klientów.

Wybrane realizacje

Metropolitan Park to nasze dzieło!

Jesteśmy wykonawcą najwyższego budynku w mieście – Metropolitan Park -  liczącego 18 kondygnacji.

Budujemy nowoczesne biurowce

Posiadamy wiedzę i doświadczenie potrzebne do  budowy nowoczesnych obiektów komercyjnych . Jesteśmy wykonawcą jednego z budynków tego typu w Lublinie - TBV OFFICE CENTER. To 6-kondygnacyjny budynek biurowy  oferujący nowoczesne rozwiązania sprzyjające komfortowi pracy.

Wznosimy akademiki

Nasze Domy Studenckie to  nowoczesne obiekty o estetycznie i komfortowo urządzonych wnętrzach, które spełnią oczekiwania wymagających mieszkańców.

Lokale usługowo-handlowe

W naszej ofercie posiadamy także  lokale usługowo-handlowe na wynajem oraz miejsca parkingowe na sprzedaż lub wynajem.

<< powrót