Masz pytanie?

81 533 55 44

tbv@tbv.pl

Jesteśmy do Twojej

dyspozycji

PAGANINIEGO 23

Opis

Inwestycja sprzedana, brak wolnych mieszkań. W ofercie dostępne są jeszcze ostatnie miejsca postojowe.

Idealnie skomponowany...

Najwyższa jakość wykonania, przykuwająca wzrok  elewacja, detale i wykończenia podkreślające unikatowy charakter budynku oraz atrakcyjna lokalizacja – oto atuty,  które sprawiają, że inwestycja Paganiniego 23 wyróżnia się na tle typowej miejskiej architektury i stanowi wyjątkowo interesującą  propozycję dla osób poszukujących mieszkania.

 

 

TWORZONY Z PASJĄ

Paganiniego 23 to niezwykły projekt,  wyróżnia go przede wszystkim zwracająca uwagę, wyjątkowa architektura.  Jasna, delikatna kolorystyka elewacji oraz przeszklenia podkreślają nowoczesny charakter budynku, a elementy dekoracyjne urozmaicają jego elegancką fasadę.

TWOJA PRZESTRZEŃ

Unikatowość bryły została podkreślona poprzez nietypowe, przestronne  balkony. Część z nich jest zabudowana, co sprzyja zachowaniu prywatności.  Dla zwolenników okazałej, otwartej przestrzeni  zaprojektowane zostały prywatne tarasy osiągające ponad 70 mkw., przynależne do poszczególnych mieszkań na pierwszym piętrze.

HARMONIA WNĘTRZA

W budynku znajduje się 138 lokali mieszkalnych o pow. od 35 do 63 mkw. Każde mieszkanie zostało rozplanowane tak, by zapewnić optymalną funkcjonalność pomieszczeń. Jednocześnie mają Państwo możliwość zaaranżowania przestrzeni dostosowując ją do swoich potrzeb.

KOMFORTOWE ROZWIĄZANIA

Budynek wyposażony zostanie w trzy cichobieżne windy, którymi można przemieścić się do kondygnacji podziemnych, gdzie będą znajdowały się stanowiska parkingowe oraz komórki lokatorskie.

ZNAKOMITA LOKALIZACJA

Mocną stroną inwestycji  Paganiniego 23 jest jej położenie.  Czechów to  dzielnica ciesząca się szczególnymi względami wśród mieszkańców Lublina.  Główną zaletą tej części miasta jest jej spokojny charakter oraz znakomite skomunikowanie z Centrum. To także znakomity punkt startowy na wyjazdy poza miasto.

MUZYCZNA INSPIRACJA

Budynek inspirowany jest postacią  genialnego  skrzypka i kompozytora –   Niccolò Paganiniego, co uwydatnione zostanie za pomocą starannie dobranych detali nawiązujących do świata muzyki klasycznej. We wnętrzu pojawią się obrazy oraz zdobienia akcentujące wyjątkowy charakter inwestycji.

Lokalizacja

ZNAKOMITY PUNKT NA PLANIE MIASTA

Mocną stroną inwestycji  Paganiniego 23 jest jej położenie.  Czechów to  dzielnica ciesząca się szczególnymi względami wśród mieszkańców Lublina.  Główną zaletą tej części miasta jest jej spokojny charakter oraz znakomite skomunikowanie z Centrum. To także znakomity punkt startowy na wyjazdy poza miasto. Położenie tuż przy  głównej arterii komunikacyjnej Lublina – alei Solidarności gwarantuje szybki dojazd do obwodnicy Lublina oraz drogi krajowej w kierunku Warszawy.  Przemieszczenie na lotnisko to jedynie 20 minut jazdy samochodem.  Przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy komunikacji miejskiej.  Miłośnicy dwóch kółek mogą natomiast korzystać z trasy rowerowej, która biegnie wzdłuż alei Smorawińskiego. Tutaj też mieści się stacja Lubelskiego Roweru Miejskiego.  Bliskość szkół i przedszkoli sprawia, że   Paganiniego 23  to doskonały adres dla rodzin z dziećmi.  To także dogodne mieszkania dla studentów, którzy spacerem mogą dotrzeć na teren kampusu Uniwersytetu Medycznego  czy uczelni: WSSP i WSPiA.

Powiększ mapę w nowym oknie

Paganiniego 23 w pigułce

Paganiniego 23 to  inwestycja jedyna w swoim rodzaju. Wyróżnia ją:

Galeria

Wybierz galerię: