Masz pytanie?

81 533 55 44

tbv@tbv.pl

Jesteśmy do Twojej

dyspozycji

MDM - Program Mieszkanie dla Młodych

Zgodnie z przewidywaniami pula dopłat do wkładu własnego z programu Mieszkanie dla Młodych wyczerpała się w ciągu kilkunastu godzin. W chwili obecnej nie ma już możliwości składania wniosków o kredyt z dofinansowaniem, nie ma też  informacji z BGK czy - podobnie jak to miało miejsce w ubiegłym roku – zostanie udostępniona niewykorzystana część środków .

Program MdM cieszył się dużym zainteresowaniem - wielu  Klientów decydowało się na zakup własnego mieszkania, aby zamienić  comiesięczną kwotę czynszu na ratę kredytu, która często okazywała się niższa. Ale koniec programu MdM nie odbiera Klientowi szansy na posiadanie własnego M wciąż na bardzo atrakcyjnych warunkach. W naszej ofercie cały czas mogą Państwo znaleźć mieszkania, które były objęte  MDM, a tym samym mieszczą się w limicie cenowym programu. Mowa o Osiedlu Europejskim, gdzie metr kwadratowy mieszkania na parterze kosztuje jedyne 4200 zł, zaś na wyższych piętrach 4400 zł.  (ostatni limit MDM wynosił 4 764 zł/m2) Nadal też można uzyskać kredyt, wpłacając deweloperowi  jedynie 10% wartości kupowanego mieszkania. Przykładowo: rata kredytu w wysokości  200 000 zł, rozłożonego na 30 lat spłaty wyniesie mniej więcej ok. 950 zł. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem mieszkania na kredyt to zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą.

 

 

Wielu młodym Polakom marzy się własne mieszkanie. Niestety niewielu z nich stać na jego zakup. Pierwsze M z dofinansowaniem to nie lada gratka dla każdego młodego człowieka, który zamierza rozpocząć życie na własną rękę. Tym bardziej, że w grę wchodzi nawet kilkanaście tysięcy złotych.

„Mieszkanie dla Młodych” jest to rządowy program wsparcia dla osób, które chcą nabyć pierwsze mieszkanie. Program, polega na udzieleniu ze środków budżetu państwa dofinansowaniu wkładu własnego oraz dodatkowego finansowego wsparcia w formie spłaty części kredytu. Dofinansowanie ma związek z ubieganiem się o kredyt hipoteczny.

Kto może zostać nabywcą:

Co można nabyć:

Dofinansowanie:

Kredyt:

Zmiany w programie MdM

Z dniem 1 września 2015 weszła w  życie nowelizacja ustawy regulującej zasady obowiązywania programu MdM - do najważniejszych zmian istotnych z punktu widzenia Klientów deweloperów należy:

Gdzie zatem znaleźć odpowiednie do programu mieszkanie w Lublinie?
Inwestycja realizowana przy ulicy Zygmunta Augusta w Lublinie, jest objęta programem rządowym „Mieszkanie dla Młodych”. Osiedle Europejskie jest to nowoczesny kompleks mieszkań, który został zaprojektowany z myślą o młodych osobach rozpoczynających życie na własny rachunek, gdzie priorytetem jest funkcjonalność.
Osiedle Europejskie to unikalny zespół mieszkalny i efektowna architektura. Charakter osiedla to nowoczesność z dokładnie przemyślanym rozkładem i ze szczególną dbałością o detale.

Zaciągnięcie kredytu na zakup mieszkania bądź budowę domu to bardzo ważna, życiowa decyzja. Dzięki pomocy naszego konsultanta kredytowego rozwikłasz wszelkie wątpliwości związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Ponadto konsultant udzieli cennych informacji, pomoże w wypełnianiu formalności oraz odpowie na każde pytanie.

Kontakt :
Agata Niezgoda
tel.: 509 377 908
e-mail: agata.niezgoda@tbv.pl

<< powrót