Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

2018-07-05

Londyn się rozrasta. Kolejny budynek w sprzedaży

Wracamy z ofertą sprzedaży mieszkań w etapie Londyn.  Do bardzo dobra wiadomość dla naszych Klientów, którym  przypadł do gustu właśnie ten etap Osiedla Europejskiego. Nowy budynek zlokalizowany będzie w miejscu, gdzie ulica Zygmunta Augusta łączy się z ulicą Królowej Bony, a to oznacza, że przyszli mieszkańcy  będą mieli łatwy i szybki dojazd z głównej drogi  do swoich miejsc parkingowych.

Oferta sprzedaży budynku A5 obejmuje 52 mieszkania o powierzchniach od 33 do 76 mkw. Na przyszłych mieszkańców czekają kawalerki, mieszkania 2 i 3-pokojowe, a także przestronne lokale 4-pokojowe. Tak jak w poprzednich etapach, zaplanowaliśmy mieszkania o funkcjonalnych układach, z osobną kuchnią lub aneksem kuchennym. Dodatkowym atutem są duże przeszklone balkony o pow. nawet 17 mkw.

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będą również komórki lokatorskie, a także podziemne  miejsca postojowe. Plusem inwestycji są też lokale usługowe, które już funkcjonują w sąsiednim budynku. Znajdują się tam: sklepy spożywcze, garmażerka, sala zabaw z kawiarnią, salon fryzjerski, przychodnia.  Na większe zakupy będzie można wybrać się do budynku handlowo-usługowego, który powstaje w kolejnym etapie osiedla.

Londyn to część  Osiedla Europejskiego, która została w przeważającej części zrealizowana i przekazana mieszkańców. Ma wykonane ciągi komunikacyjne, zieleń, wkomponowaną małą architekturę. Dodatkowo posiada dostęp do dwóch ogrodzonych  placów zabaw z certyfikowanymi sprzętami, w tym jeden na nawierzchni bezpiecznej. Aktywnemu wypoczynkowi sprzyjają tereny rekreacyjne, na które składają się: boisko do siatkówki oraz koszykówki, a także boisko do piłki nożnej.

Właśnie rozpoczynamy budowę A5,  zakończenie planowane jest na IV kwartał 2019 roku. A tymczasem zachęcamy do obejrzenia galerii z zakończonych etapów inwestycji.

Osiedle Europejskie - LONDYN

ETAP I - RZYM

powrót