Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

2018-04-12

Dziennik budowy - kwiecień

Już wkrótce oddanie mieszkań na inwestycji Pana Balcera 6B, a jeszcze przed wakacjami klucze do swoich lokali odbiorą pierwsi mieszkańcy Budapesztu. Zachęcamy do obejrzenia galerii, gdzie prezentujemy postępy na placach budowy.

Budapeszt

Na najbardziej zaawansowanym budynku A7 możemy już zobaczyć kolory elewacji. Naszym zdaniem jasny kolor w połączeniu z pastelowym odcieniem beżu prezentuje się bardzo elegancko. W budynku A7 mamy już balustrady na balkonach i  wkrótce pojawią się też szklane wypełnienia. W tej chwili na balkonach układane są też płytki.

Budynek A7b ma wykonywane ocieplenie oraz układana jest kostka w części podziemnej budynku. Budynek A6 - tutaj właśnie trwa kładzenie tynków. Budynek A8 - Budynek podzielony na dwa etapy, w pierwszym wykonywane są ścianki działowe i instalacje, w drugiej części mamy wykonywany stan surowy.

Trwają też prace wokół budynków, wyrównywany jest teren oraz rozpoczęły się prace nad zagospodarowaniem patio. Mamy już projekt placu zabaw. Jak zawsze przykładamy wielką wagę, do przygotowania przestrzeni dla najmłodszych mieszkańców osiedla, dlatego i  tutaj wybraliśmy metalowe sprzęty o najwyższym standardzie. Będą montowane na nawierzchni bezpiecznej.

Budapeszt kwiecień 2018

Pana Balcera 6B

Właśnie dobiegają końca prace przy elewacji budynku. Na balkonach kładzione są płytki. Wewnątrz trwają prace malarskie. Przygotowywana jest też recepcja. Już wkrótce pojawią się elegancko wkomponowane skrzynki ze stali nierdzewnej oraz lada z kamiennym blatem. W podziemiu już zakończyliśmy wykładanie płytek w korytarzach przy komórkach lokatorskich. By dodatkowo zadbać o estetykę także tej części, zdecydowaliśmy o pomalowaniu ścian.

kwiecień 2018

Paganiniego 23

Aktualnie wykonywany jest strop oraz ściany konstrukcyjne 6 piętra.

kwiecień 2018

powrót