Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

2018-02-13

Dziennik budowy - luty

Prace na na naszych inwestycjach, pomimo zimowego okresu, przebiegają bez zakłóceń. Zachęcamy do obejrzenia galerii, gdzie prezentujemy postępy na placach budowy.

Osiedle Europejskie

Aktualnie realizowany jest III etap inwestycji - Budapeszt. W najbardziej zaawansowanym budynku A7a trwają prace wykończeniowe wewnątrz (układane są płytki, montowane drzwi oraz widny). Budynek ma już zrobione ocieplenie,  wkrótce pojawią się balustrady na balkonach. W budynku A7b mamy  tynki i właśnie wykonywane są podłoża. Budynek przygotowywany jest do montażu ocieplenia. W budynku A6 są już ścianki działowe i instalacje elektryczne. Wkrótce będą kładzione tynki. W budynek A8, którego oddanie planowane jest pod koniec tego roku, wykonywany jest strop nad ostatnim piętrem w jednej części budynku, w drugiej części mamy strop nad poziomem -1.

Budapeszt luty 2018

Pana Balcera 6B

Budynek ma już częściowo gotową elewację od strony zachodniej, od strony wschodniej trwają jeszcze prace. Wykonywane są też roboty drogowe - dojścia do budynku oraz częściowe ukształtowanie terenu. Wewnątrz zakończone są podłoża oraz tynki, aktualnie trwają prace wykończeniowe - układanie płytek, montaż grzejników, osprzętu p.poż, zabudowy gipsowo-kartonowe. .

luty 2018

Paganiniego 23

Stan surowy otwarty. Aktualnie wykonywane są ścianki działowe na 3piętrze.

luty 2018

powrót