Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

2017-06-07

Przy Al. Racłaiwckich 10 powstanie luksusowy apartamentowiec

Już w sierpniu ruszy budowa 15-kondygnacyjnego budynku hotelowo-mieszkalnego pod nazwą Unia Art Residence. Inwestycja zlokalizowana będzie naprzeciwko Ogrodu Saskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Teatralnego. W ofercie znajdzie się 191 apartamentów o powierzchniach od 23 do 125 mkw.

Standard, jakiego w Lublinie jeszcze nie było

Projekt budynku to efekt pracy architektów z pracowni Studio 3, firmy, która przenosi na polski grunt doświadczenie nabyte przez jej założyciela Jerzego Korszenia w pracowniach projektowych na terenie USA i Niemiec. Planując Unia Art Residence, architekci wzięli  pod uwagę najwyższe standardy współczesnego budownictwa. Stworzyli budynek, który w nowoczesnej, przeszklonej bryle skrywa  imponujące rozwiązania przestrzenne oraz technologiczne, jak również  gustowną estetykę wnętrz.

 - Unia Art Residence wyróżnia  doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Lublina oraz wysoki standard  części wspólnych budynku, których przestronność i estetyka wpływają w znacznym stopniu na poczucie komfortu – mówi Jerzy Korszeń. - Możliwość  korzystania przez 24 godziny ze strefy sportu i rekreacji -  basenu, jacuzzi,  sauny i sali fitness oraz ulokowanie usług gastronomicznych dostępnych  bezpośrednio z hallu  pozwalają zaspokoić wszelkie podstawowe potrzeby  bytowe mieszkańców bez  opuszczania budynku, natomiast lokalizacja portierni z ochroną i konsjerżem dodatkowo zapewnia mieszkańcom poczucie opieki i bezpieczeństwa.

 Konstrukcja i elewacja

Prostą, geometryczną bryłę budynku zdominowały przeszklenia, które oprócz funkcji estetycznej,  dadzą doskonałe nasłonecznienie wnętrz, a jednocześnie zapewnią z niepowtarzalny widok w szczególności  na wyjątkowo urokliwy Plac Teatralny oraz Ogród Saski. Z wyższych pięter natomiast będzie można podziwiać panoramę Lublina w tym wizytówkę miasta - Starówkę.  Do  wykończenia użyte zostaną szlachetne i dobrze starzejące się materiały, takie jak  kamień czy beton architektoniczny, które z powodzeniem  wykorzystywane są w nowoczesnym budownictwie oraz doskonale łączą się ze szkłem, osiągając w rezultacie niesamowity efekt.

 Udogodnienia

Prywatna strefa  SPA z basenem

Mieszkańcy apartamentowca będą mogli po długim dniu wypocząć w strefie  relaksacyjno-sportowej mieszczącej się na parterze. Unia Art Residence to jedyna inwestycja mieszkaniowa w Lublinie z basenem. W kompleksie rekreacyjnym znajdzie się też sauna, jacuzzi  oraz siłownia. Tę część budynku zaprojektowano ze szczególną starannością, umiejętnie łącząc elementy kamienne z drewnem, tak by w efekcie uzyskać luksusowe wnętrze wypoczynkowe.

Recepcja

Całodobowa recepcja będzie do dyspozycji mieszkańców. Wszyscy goście będą anonsowani, a zarządzanie kluczami i przesyłkami ewidencjonowane.

 Room service

Usługa room service, dedykowana mieszkańcom Unia Art Residence, ma na celu zapewnienie najwyższego komfortu życia w apartamentowcu.  Można będzie zamówić śniadanie, lunch lub dowolną pozycję z menu restauracyjnego poprzez interkom do swojego mieszkania.

 Clean servise

Utrzymanie apartamentu w czystości stanie się proste, gdy w każdej chwili można zlecić jego sprzątanie. Usługa dostępna będzie 7 dni w tygodniu.

 Windy wysokiej klasy

Budynek zostanie wyposażony w  dwie cichobieżne, panoramiczne windy, którymi w bardzo szybkim tempie  będzie można dotrzeć na piętra, a także do kondygnacji podziemnych.

 Nowoczesny system monitoringu

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców budynek wyposażony zostanie w rozbudowany monitoring, który obejmie  wejścia do budynku, windy, korytarze, klatki schodowe, siłownię, kondygnacje podziemne oraz teren przed budynkiem.

 Lokale usługowe zlokalizowane na parterze

Mieszkańcy będą mieli ułatwiony dostęp do usług znajdujących się na parterze. Lokale w Unia Art Residence te to idealne miejsce na restaurację, kawiarnię, studio urody itp.

 Pomieszczenie na wózki i rowery

Mając na uwadze wygodę mieszkańców wyposażymy budynek w pomieszczenie zamykane na klucz, w którym będzie można bezpiecznie zostawić wózek lub rower.

 Stacja ładowania pojazdów

W garażu podziemnym zostanie wydzielone specjalne miejsce, w którym posiadacze aut z napędem elektrycznym na miejscu „zatankują” swoje pojazdy.

 Planowane oddanie inwestycji do użytku: koniec 2019 roku.

 Więcej na: www.unialublin.pl

 Kontakt:

Biuro Sprzedaży TBV

Ul. Nałęczowska 30

e-mail: sprzedaż@unialublin.pl

tel. 502 198 198

Unia wizualizacje

powrót