Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

2017-02-24

Wprowadź sie już wiosną!

Już w  kwietniu oddane do użytku zostaną dwa nowe bloki zlokalizowanych na Sławinie przy ul. Zbożowej.  To eleganckie i kameralne osiedle cieszące się dużą popularnością wśród poszukujących mieszkania. Pozostało już niewiele wolnych mieszkań,  ale wciąż jest szansa, na znalezienie tego wymarzonego.

Zbożowa 26 to doskonały adres dla tych, którzy poszukują wysokiej jakości wykonania, dobrego stylu oraz dogodnej lokalizacji.  Budynki będą wyróżniały się nietypową bryłą o zróżnicowanych poziomach (dwu- i trzypiętrowe). Wygodną komunikację między piętrami umożliwią nowoczesne, ciche windy dostępne także z kondygnacji podziemnych. Dla wygody osób zmotoryzowanych pod każdym budynkiem powstaną garaże i miejsca postojowe. Ich uzupełnieniem będzie parking zewnętrzny. Ponadto przygotowane zostały specjalne pomieszczenia do przechowywania rowerów oraz ogólnodostępne, zewnętrzne stojaki. Na terenie osiedla powstanie plac zabaw dla dzieci z certyfikowanymi sprzętami i bezpieczną nawierzchnią.  Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców teren osiedla zostanie ogrodzony.

Dużym atutem położenia inwestycji jest dobrze rozwinięta sieć drogowa, która umożliwia płynne poruszanie się osobom zmotoryzowanym. Dla mieszkańców osiedla, którzy na co dzień poruszają się komunikacją miejską udogodnieniem będzie przystanek MPK usytuowany tuż przy osiedlu, zaś zwolennicy dwóch kółek na pewno docenią bliskość ścieżek rowerowych. Mocną stroną lokalizacji jest również szybki dostęp do krajowej trasy S-17.

W ofercie pozostały jeszcze dwu- i trzypokojowe mieszkania o funkcjonalnych rozkładach. Plany mieszkań dostępne są tutaj.

Istnieje możliwość spotkania się ze sprzedawcą na terenie inwestycji.

Informacja i rezerwacje:

Tel. 81 533 55 44

powrót