Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

2016-11-21

Zajrzyj do Budapesztu! Zobacz najnowsze wizualizacje Osiedla Europejskiego

Budapeszt to zespół czterech  trzypiętrowych budynków, które dzięki jasnej, delikatnej elewacji doskonale wpiszą się w elegancki styl Osiedla Europejskiego. Prestiżu budynkom będą nadawały całkowicie przeszklone balkony, które doskonale połączą się z drewnianą kolorystyką, osiągając w ten sposób wysoce nowoczesny efekt.

Aktualna oferta obejmuje dwa budynki: A7a oraz A7b. W sumie zawierają one 64 lokale mieszkalne o powierzchni od 33 do 74 m2. Każdy plan mieszkania został precyzyjnie przygotowany  i dopracowany  pod kątem liczby pomieszczeń, funkcjonalności oraz optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Budynki połączy wspólna kondygnacja podziemna, która pomieści garaże, miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie. Z poziomu hali garażowej będzie można wjechać cichobieżną windą na każdą kondygnację. Układ budynków pozwoli na wyodrębnienie urokliwego  dziedzińca wewnątrz z placem zabaw w jego centralnej części. Mieszkańcy Budapesztu będą mieli także pełen dostęp do pozostałych części rekreacyjnych osiedla, na który składają się dwa nowoczesne place zabaw oraz boiska do koszykówki siatkówki oraz piłki nożnej.

Jeżeli chcą Państwo zapoznać się z planami mieszkań - zapraszamy do biura TBV przy ul. Nałęczowskiej. Już wkrótce pojawią się one również na stronie inwestycji.

Wizualizacje zobacz tutaj

powrót