Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

2016-10-03

Promocja na zakup lokalu usługowego

Masz pomysł na biznes? Szukasz lokalu w dobrej lokalizacji? Skorzystaj z naszej promocji! Tylko do 31 października 2016 r. lokale usługowe na Osiedlu Europejskim mogą Państwo nabyć w obniżonej cenie obniżonej o 500 zł/mkw.

 Przedsiębiorco, nosisz się z zamiarem zakupu lokalu? Szukasz tego jedynego, najlepszego miejsca? Doskonale zdajesz sobie sprawę, że powodzenie mogą zapewnić tylko liczni klienci. Wiesz też, jak istotną rzeczą jest brak konkurencji w pobliżu. Właśnie dlatego nowo powstające, duże osiedla to gwarancja sukcesu.  
Szukając najlepszego miejsca na lokal warto postawić na dynamicznie rozwijającą się dzielnicę, gdzie każdego roku przybywa nowych mieszkańców. W Lublinie bardzo dobrym wyborem będzie Felin. Warto tu zwrócić uwagę na Osiedle Europejskie. W ubiegłym roku do dwóch bloków wprowadziło się już 235 rodzin, w przyszłym planowane jest oddanie kolejnych 176 mieszkań. Ale na tym nie koniec, bo obszar przeznaczony pod zabudowę zajmuje aż 10 ha. Obecnie realizowany jest drugi etap budowy o nazwie Londyn. Na parterze jednego z budynków, wzdłuż głównego ciągu komunikacyjnego, znajdzie się 10 lokali usługowych o powierzchni od 42 do 115 m kw. z dogodnym wejściem od ulicy. Każdy lokal posiada duże witryny wystawowe. Ponadto przed budynkiem powstaną ogólnodostępne miejsca postojowe. Lokale usługowe na Osiedlu Europejskim to propozycja dla tych, którzy pragną prowadzić swoją działalność poza centrum, a także dla tych którym zależy na atrakcyjnych warunkach finansowych.

Dostępne lokale znajdziesz tutaj >>>
Regulamin promocji dostępny w biurze sprzedaży.
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły tel. 81 533 55 44.

powrót