Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

2020-11-18

Osiedle Europejskie - Dziennik budowy Listopad 2020

Dziś witamy Was z budynku A11 na Osiedlu Europejskim!

Dni coraz chłodniejsze,  ale na placu budowy Osiedla Europejskiego prace budowlane nie ustają. Dajemy z siebie wszystko, by już niedługo nowi mieszkańcy mogli odebrać klucze. Obecnie trwają prace nad budynkiem A11,  to już ostatnia realizacja z trzech budynków etapu Lizbona na tym Osiedlu.

Raport

Miną tylko miesiąc od ostatniej relacji, a zmiany są zauważalne już od pierwszej chwili. Z zewnątrz budynek wygląda niemal na gotowy, we wewnątrz również widoczne są duże postępy. Realizacja wymaga jeszcze pracy, ale zdecydowanie nie będzie trwało to już długo.

Budynek A11

W chwili obecnej trwają prace wykończeniowe. Z zewnątrz na ten moment elewacja oraz dach są w 100% ukończone, trwa montaż balustrad. Wewnątrz budynku na klatkach ukończono prace glazurnicze, obecnie trwa montaż balustrad, wind i drzwi do lokali mieszkalnych oraz prace malarskie. Gotowy jest już węzeł cieplny, trwa montaż grzejników oraz osprzętu elektrycznego. Z zewnątrz budynku zostały ukończone drogi dojazdowe i chodniki oraz wykonana duża część zieleni, posadzono większość roślin, w tym drzew oraz powstał trawnik. Została wykonana bezpieczna nawierzchnia na placu zabaw, przygotowujemy się do montażu zabawek.

Osiedle Europejskie Etap Lizbona - Listopad 2020

powrót