Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

2020-11-10

Lokale do wynajęcia i na sprzedaż przy ul. Sławinkowskiej

Jeśli poszukujecie Państwo lokalu do wynajęcia lub zakupu to mamy idealną propozycję! Sławinkowska 47 już niedługo może stać się nowym adresem Państwa Firmy!

Lokale biurowo-usługowe w Sławin Office są idealną propozycją dla wszystkich, którzy potrzebują miejsca na siedzibę swojej firmy w doskonałej lokalizacji Lublina. 

Budynek handlowo-usługowy przy ulicy Sławinkowskiej to nowoczesny obiekt, który daje szerokie możliwości aranżacyjne. Głównymi atutami jest jego lokalizacja i dogodny dojazd oraz przestronny parking zarówno naziemny, jak i podziemny. Budynek jest także w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na wyższe piętra budynku można dostać się dzięki windzie.

Lokale biurowe i handlowo-usługowe znajdują się na pierwszym i drugim piętrze. Są one idealną propozycją m.in. pod gabinety medyczne, gabinety kosmetyczne oraz biura. Specjalnie dla naszych najemców istnieje możliwość wydzielenia części lokalu lub jego modyfikacji wg. indywidualnych potrzeb użytkowników.

Sławin Office to budynek utrzymany nowoczesnym, ponadczasowym designie - elewacja jest utrzymana w naturalnej kolorystyce i posiada dużą ilość przeszkleń, co zapewnia duży dostęp do światła dziennego. Obecnie w budynku mieści się market Stokrotka, drogeria Jaśmin, gabinet kosmetyczny, mała gastronomia, salon optyczny, praktyka lekarska, żłobek, przedszkole, kwiaciarnia, siłownia i klub fitness, kwiaciarnia i kancelaria notarialna.

Obecnie posiadamy w ofercie zarówno lokale na pierwszym, jak i drugim piętrze.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 81 533 55 44 lub za pośrednictwem maila tbv@tbv.pl

Sławin Office - lato 2020

powrót