Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

2020-10-21

Osiedle Europejskie - etap Lizbona - praździernik 2020

Mieszkania w budynku A11 coraz bliżej oddania! 

Prace na budowie budynku A 11 idą pełną parą! Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, żeby już niedługo oddać mieszkania do użytku ich właścicieli. 

Co dokładnie dzieje się na poszczególnych klatkach? 

Na klatce 1 montowany jest osprzęt elektryczny. Zarówno na 1 jak i 2 klatce budynku A11 zamontowane są już ościeżnice drzwiowe, a same klatki są odmalowane. Na obu klatkach  zamontowana jest już winda, która czeka na zainstalowanie portalu. Wszystkie części wspólne mają także wyłożoną posadzkę. 

Na klatce 3 pozostały do zainstalowania ościeżnice, a także trwają prace przy montażu osprzętu elektrycznego. Na częściach wspólnych trwają przygotowane są do malowania i kładzione są ostatnie posadzki.

Na klatce 4 trwają roboty szpachlarskie po których rozpoczynamy malowanie ścian. Na częściach wspólnych położone są już posadzki. Montowane są także ościeżnice drzwiowe. 

Na 5 klatce przestrzenie wspólne przygotowywane są do malowania. Zamontowane są także wszystkie ościeżnice .

Trwają także prace wokół budynku. Roboty brukarskie zostały zakończone. Teren został przygotowany pod montaż placu zabaw, a na rabatach trwają nasadzenia zieleni. Przygotowujemy się także do montażu ławek oraz koszy na śmieci oraz wiat śmietnikowych. 

Na dachu montowane są osłony na kominach a także prowadzone są prace zmierzające do montażu instalacji odgromowej. 

Garść zdjęć znajdziecie Państwo w poniższej galerii. 

Osiedle Europejskie - etap Lizbona - październik 2020

powrót