Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

2020-07-13

Letnia promocja Unia Art Residence

Ruszamy z letnią promocją na zakup mieszkań w apartamentowcu Unia Art Residence! Kup mieszkanie i zaoszczędź 400 zł na metrze i ciesz się mieszkaniem w wyjątkowej lokalizacji. 

Unia Art Residence to ekskluzywny budynek zaprojektowany z myślą o tych, którzy cenią jakość i styl. Jego doskonała lokalizacja -w samym centrum życia kulturalnego, uczelnianego i biznesowego miasta - przy al. Racławickich, doskonale wpisze się w nurt nowoczesnego budownictwa.

Obecnie posiadamy w promocji gotowe mieszkania, na których możesz oszczędzić nawet 400 zł na metrze! Spiesz się, bo liczba lokali objętych promocją jest ograniczona!

Dlaczego Unia? 

Każdy plan mieszkania został precyzyjnie przygotowany i dopracowany pod kątem liczby pomieszczeń, funkcjonalności oraz optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni.Na uwagę zasługuje ponadstandardowa wysokość pomieszczeń, w tych najbardziej prestiżowych - sięgająca ponad 3 metry, co nada wnętrzom wyjątkowego, luksusowego charakteru.

Mieszkańcy apartamentowca mogą wypocząć w strefie relaksacyjno-sportowej mieszczącej się na parterze. Unia Art Residence to jedyna inwestycja mieszkaniowa w Lublinie z basenem. W kompleksie rekreacyjnym znajdzie się też sauna, jacuzzi oraz siłownia. Tę część budynku zaprojektowano ze szczególną starannością, umiejętnie łącząc elementy kamienne z drewnem, tak by w efekcie uzyskać luksusowe wnętrze wypoczynkowe.

Budynek jest wyposażony w dwie cichobieżne, panoramiczne windy, którymi w bardzo szybkim tempie, z prędkością 2m/s, będzie można dotrzeć na piętra, a także do kondygnacji podziemnych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt  telefoniczny 81 533 55 44 lub mailowy  tbv@tbv.pl

 

powrót