Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

2020-06-22

Paganiniego 23: ostatnie mieszkanie do kupienia!

W budynku mieszkalnym przy ulicy Paganiniego 23 pozostało do kupienia już tylko jedno mieszkanie z wyjątkowym widokiem na panoramę Lublina.

Paganiniego 23 to nowoczesny i komfortowy budynek, który wyróżnia się wyjątkową architekturą. Dodatkowym atutem tej inwestycji jest jego lokalizacja - Czechów to  dzielnica, której główną zaletą jest jej spokojny charakter oraz znakomite skomunikowanie z Centrum. To także znakomity punkt startowy na wyjazdy poza miasto.

To już ostatnia szansa, by kupić gotowe mieszkanie i zamieszkać w tej lokalizacji.

Mamy do zaoferowania Państwu komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 10 piętrze od strony północno-wschodniej.  Mieszkanie składa się z trzech sypialni, salonu z aneksem kuchennym, dwóch łazienek oraz przedpokoju o łącznej powierzchni 118,00 m kw. Dodatkowym atutem mieszkania jest loggia o powierzchni 32,31 m kw.

Do mieszkania przynależą dwie komórki lokatorskie na kondygnacji -1, których powierzchnie wynoszą 3,80 m kw oraz 3,81 m kw, a także dwa miejsca postojowe na kondygnacji -1 (miejsce numer  74 i 75).

Zobacz plan mieszkania >>

Widoki z okna M-134

Mieszkanie można zarezerwować dzwoniąc pod numer  tel .81 533 55 44. Zapraszamy też do naszego biura przy ul. Pana Balcera 6B. Nasi sprzedawcy są tu do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 17 oraz w soboty od 9 do 13.

wizualizacje

powrót