Masz pytanie?

81 533 55 44

tbv@tbv.pl

Jesteśmy do Twojej

dyspozycji

2019-08-28

Osiedle Regaty w sierpniowym słońcu

Prace przy pierwszym budynku w ramach Osiedla Regaty przy ul. Zemborzyckiej dotarły do ostatniej kondygnacji. Jeśli jesteście ciekawi, co aktualnie dzieje się na budowie, zapraszamy do obejrzenia najnowszej fotorelacji...

B1

Pierwszy budynek w ramach inwestycji Osiedle Regaty nabiera kształtów. Nasza ekipa prowadzi obecnie prace konstrukcyjne na ostatniej kondygnacji nadziemnej. Powstają też ścianki działowe mieszkań. Hydraulicy pracują nad kanalizacją sanitarną, a już niebawem, bo we wrześniu, na budowie pojawi się ekipa elektryków, którzy rozpoczną prace na tym odcinku.

Tyle wieści z samej budowy, ale to nie wszystko... Podczas gdy inżynierowie i budowlańcy ciężko pracują na budowie, nasi specjaliści zastanawiają się nad aranżacją części wspólnych. Do oddania kluczy pierwszym Nabywcom pozostało jeszcze całkiem sporo czasu, ale my już pracujemy nad tym, by również w tych wspólnych przestrzeniach Osiedla Regaty czuli Państwo ducha południowego klimatu miasta. 

sierpień 2019

B6

W przypadku drugiego budynku Osiedla Regaty, tj. B6 również cały czas trwają prace konstrukcyjne ścian kondygnacji podziemnej.

sierpień 2019

powrót