Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

2019-08-08

Co nowego na Osiedlu Europejskim

Ostatni budynek w ramach etapu Londyn i pierwszy w etapie Lizbona na Osiedlu Europejskim - tutaj w sierpniu praca wre. Zapraszamy na relację z budowy.

Lizbona, Osiedle Europejskie

Jak przystało na Lizbonę, w promieniach letniego słońca prezentuje się najlepiej i najbardziej okazale. Tak samo jest z naszym pierwszym budynkiem w ramach tego etapu - A9, w przypadku którego nie tylko sam budynek, ale też i jego otoczenie nabierają bardziej realnych kształtów - teren wokół A9 jest porządkowany, a na patio pojawiły się chodniki. Już wkrótce - we wrześniu wykonany zostanie tutaj plac zabaw dla dzieci. 

W samym budynku zamontowane zostały już windy, a w większości klatek schodowych - na korytarzach, w pomieszczeniach technicznych i gospodarczych, a także innych częściach wspólnych - ułożone zostały płytki. Już niebawem na płycie parkingowej wylewana będzie posadzka betonowa. 

W przypadku budynku A10 w klatkach schodowych I i II montowane są okna i prowadzone są prace związane z montażem instalacji elektrycznej. Natomiast na klatkach IV i V wylany został strop nad drugą kondygnacją.  

Powoli rośnie też ostatni budynek w ramach etapu Lizbona, tj. A11 – tutaj trwają prace nad ścianami kondygnacji podziemnej. Niebawem zbrojony będzie strop IV klatki schodowej.

Lizbona - sierpień 2019

Londyn, Osiedle Europejskie

W budynku A5 wykonane zostały już prawie wszystkie tynki. Elewacja i docieplenie są już gotowe z trzech stron budynku: od strony południowej, północnej i od zachodu. Trwają też prace nad izolacją patio, w III klatce schodowej wykonywane są wylewki.  

A5 - sierpień 2019

Przy okazji – jeśli szukacie Państwo większego mieszkania, pamiętajcie, że jeszcze tylko sierpniu możecie skorzystać z naszej Wakacyjnej Promocji. W budynku A5 zostało już tylko jedno mieszkanie o powierzchni powyżej 70 m kw. Do końca sierpnia można je kupić z rabatem sięgającym15 000 zł!

powrót