Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

2019-08-05

Klienci TBV zwiedzili Budapeszt

Wyjątkowa architektura, wspaniałe - zwłaszcza po zmroku - mosty na rzece Dunaj, zachwycające - nie tylko bogactwem fauny - budapesztańskie zoo, przejażdżka metrem z listy Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO - to tylko garść atrakcji, jakie oferuje stolica Węgier. Zwiedzili ją nasi Klienci, którzy wycieczkę wygrali w konkursie organizowanym przez TBV.   

"Odkryj Europę" - tak nazywa się nasz konkurs, który na trwałe wpisał się już w Osiedle Europejskie, inwestycję, jaką od 2013 r. realizujemy na Felinie. Po Rzymie i Londynie przyszła pora na Budapeszt. Tym razem to mieszkańcy tego etapu mogli wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą była wycieczka do węgierskiej stolicy. Zwyciężył Pan Artur, który wspólnie z żoną Alicją i synkiem Nikodemem, miał okazję przekonać się, jakie atrakcje oferuje Budapeszt.

Dopisał nie tylko dobry nastrój, ale również pogoda. Szczęśliwi zwycięscy konkursu TBV właśnie wrócili z wyjazdu i podzielili się z nami zdjęciami z podróży: 

Odkryj Europę - fotorelacja

Szansę na taki wyjazd wciąż mają Klienci kolejnego etapu Osiedla Europejskiego, tj. Lizbony. By wygrać wycieczkę do stolicy Portugalii trzeba odpowiedzieć na pytanie konkursowe i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Życzymy powodzenia!

powrót