Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

2019-07-03

Co nowego w lipcu

Jeśli jesteście ciekawi, jak rozwija się sytuacja na naszych inwestycjach - Osiedlu Europejskim na Felinie i Osiedlu Regaty, zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć...

Lizbona, Osiedle Europejskie

W budynku A9 gotowe są już tynki, a do 20 lipca będą zrobione wszystkie wylewki. Trwają prace związane z wykonaniem patio. Jeszcze w lipcu ekipa zacznie porządkować teren i wystartują prace brukarskie.

A10 – na klatkach schodowych I, II, III powstają ścianki działowe, dodatkowo w pierwszej i drugiej klatce wstawiane są okna. Zalany został również strop nad IV kondygnacją.

Powoli rośnie też budynek A11 – prace nad ścianami zewnętrznymi kondygnacji podziemnej przekroczyły półmetek.

lipiec 2019

Londyn, Osiedle Europejskie

A5 – od strony południowej i patio trwają prace nad wykonaniem elewacji budynku, a w klatkach II i III rozpoczęło się układanie tynków. W drugiej połowie lipca tynki będą kładzione w klatce I.

Przy okazji – jeśli szukacie Państwo większego mieszkania, pamiętajcie, że tylko w lipcu i sierpniu możecie skorzystać z naszej Wakacyjnej Promocji. W budynku A5 zostały już tylko 2 takie mieszkania.

A5 - lipiec 2019

I etap Osiedla Regaty, ul. Zemborzycka

W pierwszym budynku tej inwestycji, tj. B1 na dwóch klatkach schodowych prowadzone są prace konstruktorskie na czwartym piętrze. Wykonywane są też ściany zewnętrzne oraz ścianki działowe w lokalach mieszkalnych i w komórkach lokatorskich w kondygnacji podziemnej.

Osiedle Regaty - Dziennik Budowy - lipiec 2019

powrót