Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

2019-05-08

Ostatnie 4-pokojowe mieszkania na Osiedlu Regaty

Nowe, komfortowe  i funkcjonale mieszkanie w pobliżu zalewu Zemborzyckiego będzie idealnym miejscem do zamieszkania dla dużej rodziny lub takiej, która po prostu potrzebuje więcej przestrzeni.  Warto bliżej przyjrzeć się tej propozycji, ponieważ  w ofercie pozostały już  tylko trzy mieszkania tego typu.

Wszystkie trzy mieszkania mają ten sam sprawdzony, chętnie wybierany przez klientów układ, gdzie część sypialniana oddzielona jest korytarzem oraz łazienką od salonu i kuchni. Kuchnia zaplanowana została jako oddzielne pomieszczenie, bez problemu jednak można zrezygnować ze ścianki działowej i stworzyć jedną dużą przestrzeń wspólną dla salonu i aneksu kuchennego. Atutem, przy większej liczbie mieszkańców, jest także  oddzielna duża łazienka i mniejsza ubikacja.  Łazienka ma wejście zaplanowane bliżej części sypialnianej, zaś ubikacja bliżej części gościnnej. Przyszli mieszkańcy z pewnością pokochają obszerny, narożny balkon, który bez wątpienia pomieści meble ogrodowe do letniego wypoczynku.

Mieszkania mają  pow. 77,5 mkw. i  zlokalizowane są na rożnych poziomach budynku:

M73 parter , mieszkanie z balkonem o pow. 26,81 mkw., cena: 5200 zł/mkw. Zobacz plan >>

M76 piętro 1, mieszkanie z balkonem o pow. 17 mkw. Cena: 5500 zł/mkw. Zobacz plan>>

M 79 piętro 2, mieszkanie z balkonem o pow. 21,49 mkw.  Cena 5500 zł/mkw.  Zobacz plan >>

Więcej na temat Osiedla Regaty>>

Zarezerwować mieszkanie można dzwoniąc pod numer  tel .81 533 55 44. Zapraszamy też do naszego biura przy ul. Pana Balcera 6B. Nasi sprzedawcy są tu do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 17 oraz w soboty od 9 do 13.

powrót