Masz pytanie?

81 533 55 44

tbv@tbv.pl

Jesteśmy do Twojej

dyspozycji

2018-12-03

Świąteczna promocja na mieszkania!

W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowy prezent pod choinkę. Obniżyliśmy ceny aż 80 mieszkań! Promocja potrwa do końca roku. To wyjątkowa okazja, która nie zdarza się na co dzień. 

Nowa oferta czy gotowe mieszkania? Teraz wszystko taniej!

Oferta dotyczy Osiedla Europejskiego oraz Osiedla Regaty. Ceny mieszkań spadły tam o 100, 200, a nawet 300 zł/mkw. Mieszkania w nowych niższych cenach znajdują się aż w pięciu budynkach, także jest w czym wybierać.  To nie lada gratka także  dla tych osób, które chciałyby podarować sobie szczególny prezent Święta i odebrać klucze jeszcze w grudniu. Jednak trzeba zadziałać szybko, ponieważ w naszej promocyjnej ofercie dostępne są  tylko trzy lokale w budynkach gotowych do odbioru!

Blisko obwodnicy czy Zalewu Zemborzyckiego?

Osiedle Europejskie to  bezpieczna, nowoczesna i przyjazna rodzinom inwestycja, która od ponad 5 lat rozbudowuje się w prężnie rozwijającej się w dzielnicy Felin. Jest bardzo dobrze skomunikowana z Centrum, a dodatkowo posiada własne zaplecze handlowo-usługowe. Doskonała lokalizacja oraz elegancki charakter zabudowy  sprawia, że jest to najlepsze miejsce do zamieszkania we wschodniej części miasta. Więcej o inwestycji można przeczytać tutaj.

Osobom preferujących aktywny styl życia z pewnością przypadnie też do gustu nasza najnowsza inwestycja - Osiedle Regaty.  Zlokalizowana  w części Lublina, która jest granicą, charakterystycznego dla dużego miasta, szybkiego stylu życia i rekreacyjnego, spokojnego południa,  której niewątpliwym atutem jest bliskość  Zalewu Zemborzyckiego. Więcej o inwestycji  można przeczytać  tutaj.

Skontaktuj się z nami!

Informacje na temat promocyjnych  cen można uzyskać kontaktując się z Działem Sprzedaży TBV pod numerem tel. 81 533 55 44. Zapraszamy też do naszego biura przy ul. Pana Balcera 6B. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 17.00 a także w soboty od 9.00 do 13.00.

 

powrót