Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

2018-11-22

Black Friday w TBV!

Black Friday to święto wyprzedażowej gorączki . I my także przyłączamy się do tego zakupowego szaleństwa z wyjątkową promocją. Z tej okazji obniżyliśmy cenę wszystkich mieszkań w naszej najnowszej inwestycji . Już w piątek 23 listopada ceny mieszkań Osiedla Regaty spadną o 300 zł/m2.

Promocja potrwa do wtorku 27 listopada. Obejmie wszystkie mieszkania w inwestycji Osiedle Regaty. To wyjątkowo ciekawa oferta na rynku mieszkań w Lublinie. Niewątpliwym atutem jest sąsiedztwo Zalewu Zemborzyckiego. To popularne wśród mieszkańców Lublina miejsce wypoczynku, gdzie latem można zrelaksować się na plaży  lub uprawiać sporty wodne – popływać na kajaku, żaglówce , skuterze czy spróbować sił na nartach wodnych. Można też spędzić czas w gronie znajomych przy grillu albo też pospacerować zielonymi alejami. Teren nad zalewem Zemborzyckim wyposażony jest w  jeszcze wiele innych atrakcji, tj. park linowy, Słoneczny Wrotków, czyli kompleks basenów z ze zjeżdżalniami czy place zabaw.  Wielbicieli rowerów ucieszy trasa, która biegnie wzdłuż ul. Zemborzyckiej, i  z jednej strony okrąża  Zalew, z drugiej zaś pozwala dostać się  do pozostałych dzielnic miasta. Lokalizacja to tylko jeden z wielu atutów naszej nowej inwestycji. Osiedle Regaty wyróżnia też szeroki wybór mieszkań, nowocześnie i  efektownie zaprojektowana przestrzeń wokół budynków, elegancki styl, atrakcyjne place zabaw i miejsca rekreacji, komfortowe rozwiązania dla mieszkańców, jak na przykład miejsca parkingowe na parkingach podziemnych do których można zjechać windą z każdego poziomu.

Osoby, które w dniach 23-27 listopada dokonają rezerwacji mieszkania na Osiedlu Regaty otrzymają rabat w wysokości 300 zł/m2. Uwaga – liczba mieszkań jest ograniczona. Szczegóły oraz regulamin akcji dostępny jest w Biurze Sprzedaży TBV przy ul. Pana Balcera 6B.

Rezerwacji można też dokonywać pod numerem tel. 81 533 55 44.

Więcej informacji na temat osiedla: tutaj

[galeria usunięta]

powrót