MDM - Program Mieszkanie dla Młodych

Banki właśnie rozpoczęły przyjmowanie wniosków o dofinansowanie. Nowa pula dopłat zostanie odblokowana na początku stycznia 2018roku. To ostatni moment, by  zarezerwować mieszkanie, sprawdzić zdolność kredytową, zorientować się w ofertach banków oraz złożyć  wymagane  dokumenty. Dopłaty prawdopodobnie „rozejdą się”  w błyskawicznym tempie. Jeżeli klient zbyt późno ruszy do banku – nie otrzyma dofinansowania.

 

Wielu młodym Polakom marzy się własne mieszkanie. Niestety niewielu z nich stać na jego zakup. Pierwsze M z dofinansowaniem to nie lada gratka dla każdego młodego człowieka, który zamierza rozpocząć życie na własną rękę. Tym bardziej, że w grę wchodzi nawet kilkanaście tysięcy złotych.

„Mieszkanie dla Młodych” jest to rządowy program wsparcia dla osób, które chcą nabyć pierwsze mieszkanie. Program, polega na udzieleniu ze środków budżetu państwa dofinansowaniu wkładu własnego oraz dodatkowego finansowego wsparcia w formie spłaty części kredytu. Dofinansowanie ma związek z ubieganiem się o kredyt hipoteczny.

Kto może zostać nabywcą:

Co można nabyć:

Dofinansowanie:

Kredyt:

Zmiany w programie MdM

Z dniem 1 września 2015 weszła w  życie nowelizacja ustawy regulującej zasady obowiązywania programu MdM - do najważniejszych zmian istotnych z punktu widzenia Klientów deweloperów należy:

Gdzie zatem znaleźć odpowiednie do programu mieszkanie w Lublinie?
Inwestycja realizowana przy ulicy Zygmunta Augusta w Lublinie, jest objęta programem rządowym „Mieszkanie dla Młodych”. Osiedle Europejskie jest to nowoczesny kompleks mieszkań, który został zaprojektowany z myślą o młodych osobach rozpoczynających życie na własny rachunek, gdzie priorytetem jest funkcjonalność.
Osiedle Europejskie to unikalny zespół mieszkalny i efektowna architektura. Charakter osiedla to nowoczesność z dokładnie przemyślanym rozkładem i ze szczególną dbałością o detale.

Zaciągnięcie kredytu na zakup mieszkania bądź budowę domu to bardzo ważna, życiowa decyzja. Dzięki pomocy naszego konsultanta kredytowego rozwikłasz wszelkie wątpliwości związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Ponadto konsultant udzieli cennych informacji, pomoże w wypełnianiu formalności oraz odpowie na każde pytanie.

Kontakt :
Agata Niezgoda
tel.: 509 377 908
e-mail: agata.niezgoda@tbv.pl

<< powrót